Blog

-

Poslední příspěvěk vložen 6.12.2014

BDSM blog ve kterém chci postupně přidávat cokoliv, co mě napadne. Takže něco jako smetiště různých poznámek. Žádné články k hlubokému zamyšlení zde nehledejte. Nejvíc aktuální příspěvky jdou od shora. Některé texty blogu jsem vložil na bdsmweb.cz kde lze přidat případný komentář.

 

 

_____________O_vysněném_temném_princi___

 gtrgtg.jpg - 6.88 KB  "klip z youtube"   Smazáno. Byly zde tři odstavce o tom, že nejsem ten dom. a spisovatel kterého by jste podle stránek asi čekali atd. Prostě smazáno, myslím že to nikoho nezajímá.

Když použiji to nudné klišé, tak jsem téměř normální muž tak jako kdokoliv jiný, ani podle mého cirkusu s webovkama si nepředstavujte nic drastického. Jednoduše jediné čím se od vanilkového mainstreamu odlišuji, je moje občasná fascinace naší temnější, divočejší stránkou sexuality.

 

 

_______________Objevování____

  "klip z youtube" Ne moc často, ale občas od nějaké dívky dostanu krásně napsaný mail a pak se i případně sejdeme. Je hezké a mám rad když dostanu pochvalu o tom jak mám pěkný web, že jsem zaujal, že mi to sluší na fotkách, hezky píšu atd. Hezky se to poslouchá a snad nejsem jediný, kdo má rad když ho ostatní chválí :-) .

Za poslední dva roky jsem takhle poznal několik fajn dívek a jsem rád, ze se tak stalo. Jenže... to není to co hledám. Možná si moc vybírám, jsem příliš náročný a nezaujme mě moc holek.

 

 

______________Padesát_odstínů_________

"ukázka z filmu" Rodina čte Padesát odstínu, OMG :). Ačkoliv by mě to vzhledem ke kinky zaměření mohlo zajímat asi nejvíc, tak si to, číst nebudu . Stačilo letmo nahlídnout, pořád dokola ty samé plky o ničem jako v každé jiné červené knihovně. Zde navíc hlavní hrdinka láskou přesvědčí dominantního sadistu, že vanilkový sex je vlastně to, co hledal. Je sice dobře, že knížka pomohla dostat bdsm do širšího povědomí veřejnosti, ale nejsem si jist, jestli se tak stalo tím nejlepším způsobem :) . Ted se spíš těším, že si přečtu Tarnsman of Gor, což by mohlo být dobré čtení.

 

 

____________Jaké_to_mohlo_být_a_není___

 Wide_Awake_14x11.jpg - 189.20 KB  "klip z youtubeČasto mě k sepsání nového textu přiměje až silný emoční prožitek, je to tak i v tomto případě.

Jde o to, že mě odmítla holka, do které jsem se bezhlavě zakoukal. Už na prvním setkání a i přestože byla a stále je zadaná, mě k ní něco začalo moc táhnou. Několik našich setkání mělo vždy stejný průběh: nejdřív jsem byl šťastný jak malý pejsek, a pak když jsem se střetl s realitou, nebo jsme se blížili ke konci, tak mě to hodilo do deprese. Tak snadno a zbytečně jsem se zamiloval, že tomu ani nemůžu uvěřit.

V posledních letech jsem myslel, že už toho nejsem schopný, v pár delších vztazích jsem se nedokázal zamilovat a jen jsem řešil, jestli jsou to dívky, se kterými chci opravdu zůstat, trápilo to mě a trápilo to mé přítelkyně.

 

                            update:      380850_10150450978505997_2007921870_n.jpg - 30.89 KB     206311_524212187608239_1714909630_n.jpg - 101.26 KB     musím ještě přidat link na dva obrázky, nemyslím že by přímo souvisely s textem a ano je to dost zjednodušené ale něco pravdy na nich bude:) , navíc jsou dost vtipný :).                           

   

 

 

______________Moje_povaha______

q9cdk5qg9jva.jpg - 31.11 KB  "klip z youtubeMám poslední dobou často smutnou náladu. Využiji toho a napíšu o sobě něco negativního.

Slyšel jsem názor, že působím, jako kdybych nebyl spokojený se svým životem. Když se nad tím zamyslím, tak nejsem rád, že je to na mě poznat a taky jsem si uvědomil, že to není jenom chvilková záležitost, ale mám to tak odjakživa. Převažuje u mě flegmaticko/melancholitická stránka osobnosti jen málokdy se z něčeho dokážu nadchnout nebo radovat. Když mám problémy nebo starosti tak se nerad svěřuju. Stále mám pocit že na něco čekám a teprve až toho dosáhnu, budu spokojený. Život se snažím směrovat ke splnění určitých cílů: auto, škola, byt, vztah, děti. Ale co pak? Budu jen čekat až umřu? Budu spokojený?

Dnes mám pocit že si potřebuju najít správnou dívku, že je to přesně to, co mi teď chybí. Musím vedle sebe mít otevřenou osobnost, která se umí radovat, projevovat city a je šťastná, přál bych si, aby mě v tohle směru trochu rozpumpovala a strhla. Ale možná nebudu spokojený nikdy.

 

 

______________Summertime_Sadness___

breakup.jpg - 21.55 KB  "klip z youtube" Tak jsem opět sám... Začínám se bát abych to s čekáním na "slečnu dokonalou" nepřehnal. Kdybych tak věděl, kolikrát si ještě můžu dovolit odehnat holku, která se do mě dokázala zamilovat. :-/

 

 

______________V_lese______

les-stromy_10-01-17_05.jpg - 426.83 KB  Rád  bych někdy v noci zkusil jít s přítelkyní do zapadlého lesa , tam jí nahou přivázat ke stromu a kousek poodejít tak abych jí měl pod kontrolou a zároveň aby o mě nevěděla a myslela si že jsem odešel. Tahle kombinace studu, osamění a strachu umocněná atmosférou nočního lesa a jeho zvuku.  Musí být asi dost drsný emocionální zážitek.  Občas by se mi líbilo takhle něčím na subinku působit.  Narušit stereotyp a zažít něco zvláštního.

 

 

________________Inspirace_____________

cuzone_the-red-cat-woman.jpg - 335.30 KB    Našel jsem na netu blog jedné submisivní slečny. Už sice není aktuální ale způsob kterým popisuje svoji sexualitu a životní postoj je mi moc sympatický. Třeba zrovna tenhle kousek blogu: 

 

 " Nedávno jsem s překvapením zjistila, že některým lidem se líbí třeba svázání, ale samo o sobě - nevnímají ho jako nástroj ovládnutí, nemají chuť si se svázanou pohrávat, ponižovat jí, způsobovat jí bolest, použít si jí pro vlastní potěšení... Já tohle chci. Všechno to chci. Chci být kurvičkou, děvkou, čubičkou a vším, čím si můj Pán bude přát... a ještě víc si přeju být potom objímaná a cítit, že jsem Pánova milovaná hračka. "

 

 

______________BDSM_abeceda___

  Slova která mě napadají ve spojitosti dívky a bdsm. Pokud tě třeba už jen čtení těchto slov vzrušuje nebo chceš něco z toho zažít, tak tu jsi správně :). Bezmoc, odevzdanost, důvěra, pokora, nahota, postel, perverze, strach, stud, výprask, bolest, zadeček, elektro, obojek, pouta, kolíčky, kapající vosk.

 Líbí se mi téměř vše, teda až na pár extrémních praktik jako krev, jehly atd, to už mi sem nepatří.

Ještě doplním že to o čem zde píšu je pro mě sice důležité, avšak přesto všechno je mnohem důležitější, když nastane ten vzácný pocit, když že mě to k holce táhne od prvního pohledu. To pak už od začátku poznám že s ní chci být i přesto, že ještě ani nevím jak moc a zda vůbec se její temná stránka prolne s tou mou.

 

 

________________Film_SM-rechter__

 huhukk.png - 156.70 KB  Pěkně natočený film a uvěřitelně znázorněné bdsm praktiky. Opravdu bych skoro věřil, že ta herečka má bolest ráda. Příběh je podle skutečné události, a tak je smutné sledovat, kam až je náš systém schopný zajít a jak se plete do soukromého života lidí kteří o to vůbec nestojí. Ale už jsem trochu unavený z filmů které kriminalizují bdsm a veřejnosti vysílají zprávu tohle nedělejte podívejte jak špatně můžete skončit. Nebo většina filmů zase předvede v bdsm jen násilníky a psychopaty. Jednou bych chtěl vidět film, který ukáže vztah dvou zdravě vyrovnaných osob, kteří jsou s bdms spokojení. Film, se kterým bych se mohl ztotožnit s doporučit ho vanilkám at si udělají obrázek o tom, jak tohle všechno může být fajn.

link na csfd: http://www.csfd.cz/film/275487-sm-rechter/galerie/

 

 

___________Tady_jeden_z_nápadů_na_předehru__

    Smazáno:).  Byl to jen takový jednoduchý popis toho co bych rád dělal s v posteli svázanou subinkou. Ale můj pokus o povídku se nečetl moc dobře. Místo toho doporučím tuto povídku, není moje ale lepší bych stejnak nevymyslel.

 

 

______________Pět_minut_______

  Teď asi nenapíšu novinku ale seznámit se s ideální dívkou, co přičichla k bdsm, není vůbec jednoduché. Navíc, když máte trochu nadstandardní požadavky. Třeba mě se líbí spíše dívky sebevědomé, samostatné a s nadhledem. Prostě ten typ dívek, o kterých si v reálu nikdo ani nepomyslel, že by se mohly v posteli proměnit ve zvrhlou svázanou děvku, která si se zájmem prohlíží svůj seřezanej červenej zadeček. Na portálech jako líbko, lidé nebo facebook se taková holka rozpoznat nedá. Tak zbývají bdsm seznamky jako třeba na bdsmweb.cz, kde je problém s tím, že o protějšku víte opravdu minimum informaci podle kterých se partner ve skutečnosti vybírá. Pak, když se osobně potkáte musíte si navzájem padnout do oka povahou, vzhledem a ještě být kompatibilní v bdsm, který taky není jenom černobílý. 

 

Vzájemné sympatie, které se nejlépe poznají prostě tím, že se půjde někam na kafe. Radši si vyměním dva maily a půjdu se někam projít, než si psát půl roku, dávat do toho spoustu nadějí a potom během pár minut zjistit, že si s tím druhým prostě nerozumím, že to nemá jiskru a nejsme na stejné vlně.

 

 

___________Vampire_Hunter_D:_Bloodlust___

 

Temné anime, které na upíry nahlíží z poněkud netradičního úhlu pohledu.

 

Trailer: 

 

 

recenze na csfd:  http://www.csfd.cz/film/35066-vampire-hunter-d/

 

 

 

______________Knížka_Motýlek____

159150_big.jpg - 72.44 KB  Dočetl jsem knížku Motýlek a mám z ní docela pěkný pocit. Je to poutavé čtení a přitom taková oddechovka. Nic složitého.  V hlavni hrdince modelce Lindě roste v průběhu děje její temná perverzní submisivní stránka osobnosti. Zároveň ale zůstává sebevědomá a cílevědomá. Její manžel který ji nechce ztratit, se jí snaží porozumět a splnit jí nejedno ujeté přání.

 

 

______________Testování_na_ BDSM_________

 

Na následujícím odkazu si můžete v angličtině udělat test na BDSM. Měří míru inklinace k jednotlivým složkám osobnosti. zde:: http://quizfarm.com/quizzes/Sex/poeticthinker/do-you-have-an-inclination-for-bdsm/ Tak úplně nevím jestli se s výsledkem "Sadist" můžu vůbec chlubit... protože ve většinové společnosti bych asi moc sympatií nezískal. Každý druhý by si mohl myslet, že třeba ubližuji rád zvířátkům atd... Ale tak nějak se tu musím pochválit že jsem asi dobře vychovaný a zvířátkům bych neublížil, už i proto že to nechtějí a nelíbí se jim to. Taková čubinka co si o to řekne sama je ale samozřejmě úplně něco jiného:)

 

photo.PNG - 31.86 KB