Blog

______________Moje_povaha______

q9cdk5qg9jva.jpg - 31.11 KB  "klip z youtubeMám poslední dobou často smutnou náladu. Využiji toho a napíšu o sobě něco negativního.

Slyšel jsem názor, že působím, jako kdybych nebyl spokojený se svým životem. Když se nad tím zamyslím, tak nejsem rád, že je to na mě poznat a taky jsem si uvědomil, že to není jenom chvilková záležitost, ale mám to tak odjakživa. Převažuje u mě flegmaticko/melancholitická stránka osobnosti jen málokdy se z něčeho dokážu nadchnout nebo radovat. Když mám problémy nebo starosti tak se nerad svěřuju. Stále mám pocit že na něco čekám a teprve až toho dosáhnu, budu spokojený. Život se snažím směrovat ke splnění určitých cílů: auto, škola, byt, vztah, děti. Ale co pak? Budu jen čekat až umřu? Budu spokojený?

Dnes mám pocit že si potřebuju najít správnou dívku, že je to přesně to, co mi teď chybí. Musím vedle sebe mít otevřenou osobnost, která se umí radovat, projevovat city a je šťastná, přál bych si, aby mě v tohle směru trochu rozpumpovala a strhla. Ale možná nebudu spokojený nikdy.