O mně

 

captain.jpg - 19.95 KB

 

Věk: 32let

 

Výška: 182cm

 

Váha: 70kg

 

Bydliště: Praha

 

Jsem hezkej a snad i hodnej kluk. Má rád sport, kamarády, svou práci a kdyby nebylo BDSM tak mám fajn život se slečnou "vanilkou". Jenže jak asi podle webu tušíte :) tak s vanilkou nejsem protože BDSM je pro mě dnes v životě už důležitá součást vztahu.

 

 

Po práci patří mezi moje hlavní aktivity:

 

Škola - můj největší spotřebič času chodím na PEF CZU. Občas mě docela baví. Začal jsem v jednom období kdy jsem měl dost volného času. Dneska už bych se asi nepřihlásil, protože tolik času už nemám a nejenom proto, že jsem začal s provozováním e-shopu.

 

 

shopobrazek.GIF - 5.32 KB Obchod s pomůckami pro BDSM (pouta,obojky,bičíky,roubíky) BDSMpomucky.cz , může se hodit až budete hledat inspiraci kde a co nakoupit.

 

hbdhdfhdf.jpg - 13.87 KBJako doplněk k eshopu jsem spustil tématickou sociální síť BDSMweb.cz.

 

 

 

Potápění - začal jsem se potápět. Líbí se mi ten pocit kdy pod vodou všechno funguje a vypadá úplně jinak. "Jedna z lidských čiností, které zvyšují hladinu adrenalinu, ale současně vnitřní mír a klid"

 

Jestě spousta aktivit a věcí co chci zkusit čeká v pořadí.

 


 

 

 

Aby ze stránek bylo poznat taky něco bližšího o mně tak se v následujících větách pokusím přiblížit moje myšlenky, názory, přání.

 

Například otázka co chci od života. Všichni vetšinou víme co od života chceme ale když to máte někomu bez rozmyšlení říct tak už to tak snadné není :) . Chtěl bych dělat věci tak, abychom já i moji blízcí byli šťastní. Život se podle mě může moc snadno dostat do stavu ve kterém je člověk v bezvýchodné situaci cokoliv změnit. Do takového stavu bych se nerad dostal a to je možná jedna z mých horších stránek, protože díky tomu si často citově odmítám pustit dívku k tělu, když cítím že by mi na ní mohlo něco vadit a raději čekám na dokonalou princeznu která možná ani neexistuje. Nikdy bych se nechtěl rozvádět. Při představě že ve čtyřiceti nebo padesáti opráším blog a začnu znovu hledat mě mrazí.

 

Nechci být pro dívku "Pan ve všem dokonalý" protože to určitě nejsem. Mám okolo sebe rád lidi, kteří jsou v nějakém směru lepší než já a mohou pro mě být něčím za vzor. Chci aby i má dívka byla v něčem lepší a mohl jsem se od ní inspirovat. Chci holku na kterou můžu být hrdý.

 

Taky jsem zvyklý mít svůj život, zájmy a tak chci dívku která na mě nebude úplně závislá a nechá mi prostor být sám sebou. Dívku která má taky svoje zájmy, svůj život a nebude smutná když se někdy stane že bude někdy sama doma. Nebo že se jí nemůžu věnovat když mám práci u počítače. Přesto s ní chci trávit hodně času, mít společné zájmy, kamarády.

 

Mám tendenci si život zařídit tak abych ho měl pod kontrolou a směřovat ho tím správným směrem, což nejde vždy úplně dokonale :) . Když mi bylo dvacet tak jsem si myslel že ve třiceti budu mít rodinu, děti. Teď už vím že to nestíhám:) . Naopak k něčemu rád přistupuji spontánně bez plánovaní jako třeba náplň všedního dne nebo dovolená na kterou nejraději jen zabalím a jedu. Jsem aktivní člověk mám rád vždy nějakou činnost a když se stane že nemám co dělat, začnu vymýšlet kolikrát i praštěné nápady které si nenechám vymluvit, pak když se k tomu přičte můj netradiční smysl pro humor. Tak o mě kamarádi říkají že by se ke mě hodila ztřeštěná holka takový blázínek a myslím že mají pravdu.

 

Koho tedy hledám?

Hledám dívku s submisivním chováním ve vztahové rovině. V sexuální vrstvě vztahu takovou která ráda prožívá bezmoc, například z připoutání a která si na svém těle někdy ráda vychutná i drsnější zacházení či bolest. Pohled na seřezaný dívčí zadek se mi prostě velmi libí :)

 

 

Prev Next

______________V_lese______

______________V_lese______

  Rád  bych někdy v noci zkusil jít s přítelkyní do zapadléh...

Read more

______________Padesát_odstínů_________

______________Padesát_odstínů_________

"ukázka z filmu" Rodina čte Padesát odstínu, OMG :). Ačkoliv...

Read more

________________Inspirace_____________

________________Inspirace_____________

    Našel jsem na netu blog jedné submisivní slečny. Už sice...

Read more

Oblíbené filmy

Oblíbené filmy

 V případě volné chvilky doporučuju ke zkouknutí:) .     ...

Read more

____________Jaké_to_mohlo_být_a_není___

____________Jaké_to_mohlo_být_a_není___

   "klip z youtube" Často mě k sepsání nového textu přiměje ...

Read more

______________Moje_povaha______

______________Moje_povaha______

  "klip z youtube" Mám poslední dobou často smutnou náladu. ...

Read more

___________Vampire_Hunter_D:_Bloodlust__…

___________Vampire_Hunter_D:_Bloodlust___

  Temné anime, které na upíry nahlíží z poněkud netradičníh...

Read more

______________Summertime_Sadness___

______________Summertime_Sadness___

  "klip z youtube" Tak jsem opět sám... Začínám se bát abych...

Read more

______________Pět_minut_______

______________Pět_minut_______

  Teď asi nenapíšu novinku ale seznámit se s ideální dívkou,...

Read more

_______________Objevování____

_______________Objevování____

  "klip z youtube" Ne moc často, ale občas od nějaké dívky d...

Read more